Ankara Beyaz Eşya Teknik Servisi

ANKARA, TÜRKİYE

Çankaya - Yenimahalle - Etimesgut

E-Mail İletişim

info@kohlerteknikservis.com

×
beyaz eşya teknik servisi

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATIŞ LİSTESİ  ( LİNKE TIKLAYINIZ )

Ankara 2.El Beyaz Eşya Alım Satım

İkinci el eşya alım satımı genellikle kaçınılan ve piyasa dengesi tahmin edilemediği için kayba uğranılma korkusu yaşanıldığından yanaşılmayan bir durumdur. Oysa Ankara 2.el beyaz eşya alım satım konusunda güvenilir bir firma ile yapılan iş birliği sonucu kayıp yaşanmaz ve kazançlı duruma erişebilirsiniz. Firmamız sizlere bunun garantisini sunuyor. Satmak istediğiniz ürünün gerçek değeri hesaplanıp ancak satışa sunuluyor. Siz satıcı olduğunuz takdirde ise bizimle çalışmanız durumunda parasal kaybı yaşatmayız. Elinizdeki 2.el beyaz eşyanızın kullanım durumu, yaşı, markası gibi unsurlarla belirleyeceğimiz fiyat performansını size sunduğumuzda kabul ederseniz satış aşamasını gerçekleştiriyoruz.

Ankara 2.El Beyaz Eşya Alım Satım Öneri

Bazı durumlarda sıfır olarak firmanın veya kişilerin elinde kalmış beyaz eşyalar kullanımı olmasa bile ikinci el beyaz eşya statüsüne iner. Bu durumda kullanılmayan bir ürünü normal fiyatının çok daha aşağısında satın alabilmeniz mümkün olacaktır. Bu gibi avantajları barındıran Ankara 2.el beyaz eşya alım satım sizi kazançlı bir duruma getirebilir. Firmamız size bu konuda yardımlarını gösterirken özellikle uygun fiyatla iyi performans arayanlar için kaçırılmaz bir olanaktır. 

İkinci el beyaz eşya alırken bazı konulara dikkat etmelisiniz. Satıcı olarak size mağduriyet yaşatmamak adına güven duygunuz oluşana kadar ürünün satışının gerçekleştirilmesini bekleriz. Örneğin beyaz eşya içerisinde en yüksek fiyat aralığına sahip buzdolaplarının içerisindeki gaz miktarının dengesine dikkat ederiz. Siz satın almak istiyorsanız eksik parçanın olup olmadığına bakabilir, dilerseniz ürünü fişe takıp çalışmasını gözlemleyebilirsiniz. Bilinen markaların özelliklerine de vakıf olduğumuz için size bu konuda yardımlarımızı sunarız.

İkinci el beyaz eşyanız var ve bize satmak istiyorsanız önden bize satmak istediğiniz ürünün bilgisini söyleyebilirsiniz. Firmamız piyasayı iyi takip eder ve piyasanın durumuna göre ve kullanımıyla beraber yıpranmasını da hesaba katarak bir fiyat teklifinde bulunur. 

Ankara 2. El Beyaz Eşya Alım Satım Yararları

Öğrenci olup öğrencilik süresince eşya kullanmak isteyenler, bekâr olup kazandığı parasının hepsini ev eşyalarına yatırmak istemeyenler ya da piyasadaki bir ürünü daha uyguna bulabileceğine inanalar için firmamız kesinlikle doğru adrestir. Değişen ekonomik durumlar elbette kazandığımız parayı hızla harcamadan doğru adımlarla ve mantıklı hareket çerçevesinde gerçekleştirmeniz sizi kazançlı kılar. Unutmayın piyasada olan bir ürünü yüzde elli ile altmış civarında kazançla Ankara 2.el beyaz eşya alım satım sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. 

Evinizde kullanmadığınız, depolarınızda veya bir köşede terk edilen beyaz eşyalarınız size çürüme durumu çıkartmadan bize satışını gerçekleştirerek parasal kazançta olursunuz. 

Ankara 2. El Beyaz Eşya Alım Satımı Dikkat Edilecekler

Beyaz eşyaların 4 temel bilinen büyük eşyası vardır. Bunlar Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın-ocaktır. Yasal olarak size güvence de veren firmamızda buzdolabının kalitesi 10-15 gün içinde belli olur. Çamaşır makinesi sıkma işleminden sonra çıkardığı ses düzeyi ile kalitesini belli eder. Ayriyeten servis işleminde de etkinliğimiz sayesinde oluşacak aksaklıklarda firmamız yardımını sunar.  Ankara 2.el beyaz eşya alım satım konusunda bize danışarak doğru hamlenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Kohler Teknik servis olarak tüm marka ve modellerde ikinci el beyaz eşya alım satımı yapmaktayız. İkinci el satışı yapılan tüm ürünlerimize firma bünyesinde 2 yıl garanti vermekteyiz. İkinci el ürünlerimizi incelemek için lütfen aşağıdaki linke tıklayın. Biliyoruz ki bizi biz yapan sizin güveninizdir.

Güvenli alışverişin adresi : www.kohlerteknikservis.sahibinden.com

Detaylı bilgi için : 0312 212 0 110

Desteği Başlat
WhatsApp İletişim
Merhabalar size yardımcı olmak için buradayım.