Ankara Beyaz Eşya Teknik Servisi

ANKARA, TÜRKİYE

Çankaya - Yenimahalle - Etimesgut

E-Mail İletişim

info@kohlerteknikservis.com

×
kohler bulaşık makinesi servis ve tamir

Ankara Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Artık her evde bulunan bulaşık makineleri zaman içerisinde çeşitli nedenlerden kaynaklı çalışmaz bu durumda ilk yapılan hiç beklemeden bir teknik servis çağırmaktır. Hızlı ve en az hata ile sorunu çözmek isteyen kullanıcılar 7 gün 24 saat hizmet alma ihtimali olan servisleri seçerler. Bulaşık makinesinin bozulmasını beklemeden belirli periyotlar halinde bakım ve kontrollerinin yapımını sağlayan kullanıcılarda benzer özelliklerde bir Ankara Bulaşık Makinesi Teknik Servis ile çalışmaktan yana bir tercih yapar. 

Çalışmama Nedeni Kontrol Edilerek Tespit Edilmeli

Zaman içerisinde bulaşık makinelerinin giderinde yağ, kir, kireç, renk değişikliği ve mineral tortularından kaynaklanan tabakalaşma olur. Bu durumda bulaşık makinesinde gerek ısıtma rezistansının gerek su püskürtme kolunun gerekse filtresinin temizlenmesi gerekir, belirli dönemlerde bunları yaptıranlar bulaşık makinelerini daha uzun ömürlü kullanırlar. Bulaşık makinesi çalışmıyorsa Ankara Bulaşık Makinesi Teknik Servis tarafından öncelikle nedenini anlamak için bazı kontrollerin yapılması gerekir, güç kablosunda bir ezilme ya da kopma yoksa sigortanın çalışıp çalışmadığı kontrol edilmeli, buraya kadar her şey normalse o halde yeterli voltaj olup olmadığı da kontrol edilmeli. 

Basit Sebepler Bulaşık Makinesinin Çalışmasına Engel Olur

Bulaşık makinesinin kapağının düzgün kapandığının kontrolü, temiz su tesisatının çalışıp çalışmadığı, kontrol panelinde ki verilerin doğru ayarlanıp ayarlanmadığı da kontrol edilmesi öncelikle gereken hususlardır. Çoğu zaman bu basit nedenlerden dolayı bulaşık makinesinin bozulduğu zannedilir ama bazı zamanlarda gözden kaçırılan basit sebepler bulaşık makinesinin çalışmasına engel olur ve bu basit nedenleri insanlar teknik servis çağırmaya gerek kalmadan kendileri çözebilirler. 

Ankara Bulaşık Makinesi Tamir

Tüm bu basit kontrollerde bir sorun yoksa o halde bulaşık makinesinin çalışmamasının nedeni daha derin demektir, makinenin motoru, pompası, vanaları, cıvataları, hortum bağlantıları, arka paneli ve alt paneli gibi aksamlarında ki sorunların kontrol edilerek çalışmamasının nedeni belirlenmeli. Bulaşık makinesinin tüm bu aksamını çok iyi bilen sorunu anlamak için neyi sökmesi gerektiğini bilen, söktüğü parçayı yerine takan bir uzman personelin Ankara Bulaşık Makinesi Teknik Servis çalışanının yapması gereken bu işlemi işin ehli olamayan bir tarafından yapılması halinde geri dönüşü imkânsız sorunlar ile karşılaşma olasılığı yüksektir. 

Eğitimli Ve Profesyonel Bir Kadrodan Destek Alınmalı

Bu nedenle bozulan bulaşık makinesinin tamiri için işinde uzman olan güvenilen bir teknik servisten yardım istenmesi gerekir. Yaptığı tüm işlem ve kullandığı yedek parça konusunda garanti veren tüm detaylar hakkında bilgi paylaşımında bulunan bir teknik servise bulaşık makinesini teslim ettiğinizi bilmek sizi de rahatlatacaktır. Bunun için Ankara Bulaşık Makinesi Teknik Servis ihtiyacı duyduğunuzda yapmanız gereken eğitimli ve profesyonel bir kadroya sahip olan servisi seçmektir. Eğer güvenerek bulaşık makinenizi teslim edecek bir teknik servis arıyorsanız bizimle irtibata geçmelisiniz. 

 

Tüm marka ve model Bulaşık Makinelerinin montaj, bakım, onarım ve tamir hizmetleri tecrübeli personellerimizce garantili olarak yapılmaktadır. Ankara’nın üç ayrı noktasında bulunan merkezlerimizden en yakın olanı derhal randevu oluşturarak yetkili personellerimizin size ulaşmasını sağlar. Yapılan tüm işlemler koşulsuz şartsız bir yıl servis garantilidir. Biliyoruz ki bizi biz yapan sizin güveninizdir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Çankaya bulaşık makinesi servis ve tamir

Yenimahalle bulaşık makinesi servis ve tamir

Etimesgut bulaşık makinesi servis ve tamir

Sincan bulaşık makinesi servis ve tamir

Pursaklar bulaşık makinesi servis ve tamir

Çayyolu bulaşık makinesi servis ve tamir

Eryaman bulaşık makinesi servis ve tamir

Bahçelievler bulaşık makinesi servis ve tamir

Emek bulaşık makinesi servis ve tamir

Mamak bulaşık makinesi servis ve tamir

Altındağ bulaşık makinesi servis ve tamir

Gölbaşı bulaşık makinesi servis ve tamir

Keçiören bulaşık makinesi servis ve tamir

Arçelik, Baymak, Samsung, Hotpoint Ariston, Altus, Lg, Demirdöküm, Beko, Indesit, Vestel, Toshiba, Daikin, Alarko, Bosch, FujiPlus, Vaillant, Airfel, Mitsubishi, E.C.A. , Electrolux, Sharp, Sigma, Uğur, Viessmann, Regal, Daylux, Grundig, Hitachi, Seg, Siemens, Termodinamik, Maktek, Termoteknik, Sanica, Ferolli, Altus, Profilo, Sharp, Seg, Sunny

Desteği Başlat
WhatsApp İletişim
Merhabalar size yardımcı olmak için buradayım.