Ankara Beyaz Eşya Teknik Servisi

ANKARA, TÜRKİYE

Çankaya - Yenimahalle - Etimesgut

E-Mail İletişim

info@kohlerteknikservis.com

×
buzdolabı tamiri

Ankara Buzdolabı Servis

1876 yılında Karl Von Linde, Almanya’da ilk buzdolabını icat etti. Soğutmasını metil eter yardımı ile yapan bu buzdolabı elektrikle çalışmaktaydı. Buzdolabının çalışma prensibi buharın sıkışma yöntemidir. Böylelikle soğutma sağlanır ve yiyecekler bozulmaması için soğuk bir halde tutulur. Metil eter gazının patlama riski çok büyüktü ve sonraki yüzyılda daha üstün bir soğutma için, patlama riski de olmayan freon gazı kullanılmaya başlanmıştır. Bu büyük bir icattı çünkü eski dönemlerdeki patlama tehlikesi ile karşı karşıya olan buzdolapları tarihe gömülmüştü. Ankara buzdolabı servis Ankara ili içerisinde bulunan müşterilerimizin buzdolabı bakım ve tamir işleri ile profesyonel teknik ekibi ile destek vermektedir. 

Buzdolabı Soğutma İşlemini Nasıl Gerçekleştirir?

Sıkıştırılıp yoğunlaşan gaz çevresine ısı yayar. Basınç azaldığında ise ısının düşmesine neden olur. Herhangi bir elektronik cihazda ısıtma işlemini gerçekleştirmek soğutma işlemine göre daha zordur. Soğuyan bir ortamda atomların hareket hızları yavaşlar. Soğuyan gazlar genişlemektedir. Buzdolabında bir motor bulunur. Buzdolabının içinde ve dışında borular bulunmaktadır. Motor vasıtası ile dolaşan gaz ısı transferine sebep olur. Ankara buzdolabı servis ekibi olarak buzdolabının ısınması, yeterince soğutmaması, karlanma yapması, herhangi bir parçasının kırılması ve daha pek çok problemle ilgili teknik hizmet vermekteyiz. 

Buzdolabı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Buzdolabı her evde bulunması gereken zaruri ihtiyaçlardan biridir. Bazen yanlış kullanımdan dolayı arızalar meydana gelebilir. Buzdolabınızın kurulumu ve elektrik bağlantılarını mutlaka yetkili servise yaptırmalısınız. Ankara buzdolabı servis bu konuda da yardımcı olmaktadır. Buzdolabınızın havalandırma deliklerinin örtülmemesi gerekmektedir. Buzdolabınızın buzlarını çözmek için buhar kullanmayınız. Bu tarz şeyler yapılması sonucunda buhar elektrik akımı olan bölgelere temas edebilir. Bunun sonucunda kısa devre veya elektrik çarpmalarına neden olabilir. 

Buzdolaplarında En Fazla Görülen Arızalar

Buzdolaplarında da diğer elektrikle çalışan cihazlarda olması gerektiği gibi düzenli bakım şarttır. Hiç kapatılmadan çalışan cihazlardan biri buzdolaplarıdır. Buzdolabı arızalanma çeşitleri arasında en fazla görülenler de şunlardır; genelde buzlanıp karlanma gibi durumlarla çok sık karşılaşılmaktadır. Bunun dışında yeterince soğutmayan buzdolapları da sık görülen arıza nedenleri arasına girer. Bazen dış yüzeyde görülen sıcaklık buzdolabının tamir ve bakım zamanının geldiğinin bir göstergesidir. Ankara buzdolabı servis her türlü arızayı teknik ekibi ile hızlıca çözmektedir.

Ankara Buzdolabı Tamir

Ankara ilinde faaliyet göstermekte olan bir yetkili birim olarak Ankara buzdolabı servis uzman kadromuz ile buzdolabı bakım ve tamiri konusunda her zaman yanınızdadır.  Buzdolaplarının her türlü arızasından kaynaklanan sorunlar için servisimiz arandığı taktirde profesyonel ekibi ile sorununuzu etkili bir şekilde çözmektedir. Gerekli tüm ekipmanlar ile gelerek buzdolaplarınızın arızasının nedenini tespit edip gidermekteyiz. Teknik ekip bilgi birikimi ile sorunları hızlıca ve yerinde çözmektedir. İlimizin her yerine gelebilecek olan ekibimiz buzdolabı ile ilgili her türlü problemin esas kaynağına inerek buzdolabınızın kullanım ömrünü uzatmaktadır. 

 

Tüm marka ve model Buzdolaplarının montaj, bakım, onarım ve tamir hizmetleri tecrübeli personellerimizce garantili olarak yapılmaktadır. Ankara’nın üç ayrı noktasında bulunan merkezlerimizden en yakın olanı derhal randevu oluşturarak yetkili personellerimizin size ulaşmasını sağlar. Yapılan tüm işlemler koşulsuz şartsız bir yıl servis garantilidir. Biliyoruz ki bizi biz yapan sizin güveninizdir.

BUZDOLABI MOTORLARINDA KAMPANYA

Buzdolabı motorunuzu, yerinde sıfırı ile 1 yıl Kohler garantili sadece 650 tl ye değiştiriyoruz. Kampanyamız stoklarımızla sınırlıdır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Çankaya buzdolabı servis ve tamir

Yenimahalle buzdolabı servis ve tamir

Etimesgut buzdolabı servis ve tamir

Sincan buzdolabı servis ve tamir

Pursaklar buzdolabı servis ve tamir

Çayyolu buzdolabı servis ve tamir

Eryaman buzdolabı servis ve tamir

Bahçelievler buzdolabı servis ve tamir

Emek buzdolabı servis ve tamir

Mamak buzdolabı servis ve tamir

Altındağ buzdolabı servis ve tamir

Gölbaşı buzdolabı servis ve tamir

Keçiören buzdolabı servis ve tamir

Arçelik, Baymak, Samsung, Hotpoint Ariston, Altus, Lg, Demirdöküm, Beko, Indesit, Vestel, Toshiba, Daikin, Alarko, Bosch, FujiPlus, Vaillant, Airfel, Mitsubishi, E.C.A. , Electrolux, Sharp, Sigma, Uğur, Viessmann, Regal, Daylux, Grundig, Hitachi, Seg, Siemens, Termodinamik, Maktek, Termoteknik, Sanica, Ferolli, Altus, Profilo, Sharp, Seg, Sunny

Desteği Başlat
WhatsApp İletişim
Merhabalar size yardımcı olmak için buradayım.