Ankara Beyaz Eşya Teknik Servisi

ANKARA, TÜRKİYE

Çankaya - Yenimahalle - Etimesgut

E-Mail İletişim

info@kohlerteknikservis.com

×
Ankara Teknik Servis

Ankara Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi dünya üzerinde ilk kez nasıl icat edildi diye sorulacak olursa teknolojinin çağımızdaki konfora gelinceye kadar birçok aşamalardan geçtiği görülecektir. Eski devirlerde ev hanımları tarafından büyük zorluklarla elde yıkanan çamaşırlar günümüzde kurutmalı çamaşır makinelerinin de çıkması ile en üstün konfor seviyesine ulaşmıştır. Ankara çamaşır makinesi teknik servis ekibi olarak makinenizde meydana gelecek her türlü soruna karşı profesyonel çözümler sunmaktayız.

Dünya Üzerinde İlk Çamaşır Makineleri

1782 yılından itibaren çamaşır yıkamak adına mekanik ve insan gücü ile çalışan bir takım icatlar yapılmıştı. Bu icatlar 1906 yılına kadar sürdü ama ilkel ve insan eli ile çalışan aletlerdi. İnsan gücü haricinde elektrikle çalışan ilk çamaşır makinesini 1906 senesinde Alva John Fisher icat etti. Thor adı verilen bu makineden sonra 1924 senesinde kurutmalı makineler ortaya çıktı. Tam otomatik çamaşır makineleri ise ilk kez Bendix Corporation adlı bir şirket tarafından 1937 yılında üretildi. Ankara çamaşır makinesi teknik servis makinenizin bakım ve onarım hizmetlerini yapmaktadır. 1940 yılına gelindiğinde artık dünyada yavaş yavaş tam otomatik çamaşır makineleri kullanılmaya başlanmıştı. 

Günümüzde Çamaşır Makinesinde Gelinen Son Aşama

İlk çıkan üstten kapaklı merdaneli makinelerin ardından oldukça uzun bir devir geçti. 1980’li yılların sonuna doğru günümüzde kullandığımız türde çamaşır makineleri geliştirilmeye başlandı. Ev hanımları için müthiş bir icat olan ve sadece tek bir düğme ile çalışan çamaşır makineleri büyük bir konfor ve rahatlığı da beraberinde getirdi. Ankara çamaşır makinesi teknik servis ekibi uzman kadrosu ile bozulan makinenizi hızlı bir şekilde tamir etmektedir. Çamaşır makineleri kurutmalı, kurutmasız çok zengin ayar programlı ve tasarruflu modelleri ile evlerde en gerekli bir eşya halini aldı.

Çamaşır Makinesi Nasıl Çalışır?

Modern çamaşır makinelerinde dik olan tambur ile beraber otomatik ve son derece güvenli bir hale getirilmiştir. Elektromıknatıs ile yapışan kapılar sayesinde yıkama esnasında kapak açılmaz. Tamburu su ile doldurup hareket ettirebilen makinelerin üzerlerinde her türlü program yapılabilir hale getirilmiştir. Ankara çamaşır makinesi teknik servis makinenizin bakımı ile kullanım ömrünü uzatmaktadır. Gerekli program ve sıcaklık ayarlarını yaptıktan sonra tambura otomatik gelen su ile birlikte çamaşırların yıkanma işlemi başlar. Kurutmalı çamaşır makinelerinin de çıkması ile beraber çamaşırların kurutma derdi de ortadan kalmıştır. Çamaşırları kupkuru çıkaran ve hatta daha gelişmiş modellerinde kırışıklıkların bile olmadığı halde yıkayıp kurutan makineler sayesinde insanoğlu teknolojik olarak en refah devrini yaşamaktadır.

Ankara Çamaşır Makinesi Tamir

Ankara çamaşır makinesi teknik servis Ankara ili içinde makinenizin bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Konusunda uzman ve profesyonel ekibi ile gerekli kontrolleri yerinde yapmakta, teknik parça gerekli ise bildirmekte, gerekli değilse arızanın kaynağına göre onarımı gerçekleştirmektedir. Her türlü elektronik cihazın düzenli bakımı cihazınızın sağlıklı kullanımı açısından şarttır. 

Tüm marka ve model Çamaşır Makinelerinin montaj, bakım, onarım ve tamir hizmetleri tecrübeli personellerimizce garantili olarak yapılmaktadır. Ankara’nın üç ayrı noktasında bulunan merkezlerimizden en yakın olanı derhal randevu oluşturarak yetkili personellerimizin size ulaşmasını sağlar. Yapılan tüm işlemler koşulsuz şartsız bir yıl servis garantilidir. Biliyoruz ki bizi biz yapan sizin güveninizdir.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ MOTORLARINDA KAMPANYA

Çamaşır Makinesi motorunuzu, yerinde 1 yıl Kohler garantili sadece 300 tl ye değiştiriyoruz. Kampanyamız stoklarımızla sınırlıdır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Çankaya çamaşır makinesi servis ve tamir

Yenimahalle çamaşır makinesi servis ve tamir

Etimesgut çamaşır makinesi servis ve tamir

Sincan çamaşır makinesi servis ve tamir

Pursaklar çamaşır makinesi servis ve tamir

Çayyolu çamaşır makinesi servis ve tamir

Eryaman çamaşır makinesi servis ve tamir

Bahçelievler çamaşır makinesi servis ve tamir

Emek çamaşır makinesi servis ve tamir

Mamak çamaşır makinesi servis ve tamir

Altındağ çamaşır makinesi servis ve tamir

Gölbaşı çamaşır makinesi servis ve tamir

Keçiören çamaşır makinesi servis ve tamir

Arçelik, Baymak, Samsung, Hotpoint Ariston, Altus, Lg, Demirdöküm, Beko, Indesit, Vestel, Toshiba, Daikin, Alarko, Bosch, FujiPlus, Vaillant, Airfel, Mitsubishi, E.C.A. , Electrolux, Sharp, Sigma, Uğur, Viessmann, Regal, Daylux, Grundig, Hitachi, Seg, Siemens, Termodinamik, Maktek, Termoteknik, Sanica, Ferolli, Altus, Profilo, Sharp, Seg, Sunny

Desteği Başlat
WhatsApp İletişim
Merhabalar size yardımcı olmak için buradayım.