Ankara Beyaz Eşya Teknik Servisi

ANKARA, TÜRKİYE

Çankaya - Yenimahalle - Etimesgut

E-Mail İletişim

info@kohlerteknikservis.com

×
kohler kombi servis tamir

Ankara Kombi Servis

İlerleyen teknoloji ile birlikte dünyanın çoğalan nüfusu sıcak su ve ısınma konusunda kombi konforu ile rahata erişmektedir. Johann Vaillant tarafından bulunan kombi günümüze kadar geliştirilmiş, dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılır hale gelmiştir. Ankara kombi servis kombilerde karşılaşılan her türlü arızayı yerinde gidermektedir.  

Kombinin Gelişimi 

Kombi ilk icat edildiğinde boru içinden akan su, suya temas etmeyen bir gaz yardımı ile ısınıyordu ve bu tüm dünyada heyecan yaratan bir buluştu. 1900’lü yılların başında şofbenler küçülmüş, duvar tipi hale gelmiş, banyolarda kullanılmaya başlamıştı. İlerleyen dönemlerde ısınma sorununa çözüm için merkezi ısıtma sistemleri geliştirildi. 1990’lı yılların başında kombinin dünyaya yayılışı hızlandı, çağımızda ısı pompası hibrit olan ve doğaya zarar vermeyen, enerji sarfiyatı verimli kombiler kullanılmaktadır. Ankara kombi servis her çeşit kombinin tamir ve bakımını yapmaktadır. 

Günümüzde Kombilerin Çalışma Mekanizmaları

Elektrik, su ve gazla çalışan günümüz kombilerinin çalışma mekanizmalarına göre bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Isıtma mekanizması sırasında atılması gereken bir gaz oluşur ve bu gaz bir baca ile dışarı atılır. Bu tarz kombiler çok kullanılırlar. Gaz haricinde sadece elektrikle çalışan ve ısıtan kombiler de vardır. Günümüzde tam yoğuşmalı kombilere rağbet vardır. Marka ve modeli ne olursa olsun kombi arızalarında Ankara kombi servis teknik ekibiyle hizmetinizdedir. Gazın ısı vererek sıvı haline dönüşmesine yoğuşma denir. Yoğuşmalı kombilerde gaz bacadan atılmadan önce gazdaki su buharı ayrışmaya tabi tutulur. Böylelikle tekrar enerji sağlanır ve gaz iki kere kullanılmış olur.  Çevreye zehirli bir gaz atılmadığı gibi enerji verimliliği en üst noktaya çıkmış olur. Bu tarz kombiler tasarrufludur ve gelişmiş bir teknolojiye sahiptirler. Tek Eşanjörlü ve çift eşanjörlü kombiler de bulunmaktadır. Eşanjör kombinin en büyük parçasıdır, kalorifere benzeyen şekli ile görevi musluğa giden suyun ısınmasını sağlamaktır. 

Kombi Elektrikle mi, Doğalgazla mı çalışmalı?

Doğalgaza alternatif olabilecek güneş enerjisi ile çalışan elektrikli kombilerde mevcut olmakla birlikte dünyada en yaygın kullanım doğalgazla çalışan kombilerdir. Güneş enerjisi ile uyumlu kombiler ekonomiktir. Ankara kombi servis her çeşit kombi model ve markalarının arızalarını uzman kadrosu ile gidermektedir. Sadece elektrikle çalışan kombilerin bazı avantajları olmakla birlikte dezavantajları da vardır. Kombi ısınan suyu peteklere gönderen bir düzeneğe sahiptir. Elektrikli kombilerde ısıtma işi elektrik sayesinde olmaktadır. Isınan su yine doğalgazla çalışan kombilerde olduğu gibi peteklere pompalanarak iletilir. Baca bağlantısına ihtiyaç duyulmayan bu tarz kombilerde ekonomik olma durumu oda termostatının olmasına bağlıdır. Doğalgazla çalışan kombilerde de enerji tasarrufu için oda termostatı olması önemlidir.

Ankara Kombi Onarım

Ankara kombi servis uzman ekibimizle kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri konusunda her türlü kombi servisi hizmetlerini vermekteyiz. Karşılaşacağınız herhangi bir arıza halinde bizleri aramanız yeterlidir.

 

Tüm marka ve model kombilerin montaj, bakım, onarım ve tamir hizmetleri tecrübeli personellerimizce garantili olarak yapılmaktadır. Ankara’nın üç ayrı noktasında bulunan merkezlerimizden en yakın olanı derhal randevu oluşturarak yetkili personellerimizin size ulaşmasını sağlar. Yapılan tüm işlemler koşulsuz şartsız bir yıl servis garantilidir. Biliyoruz ki bizi biz yapan sizin güveninizdir.

KOMBİ KARTLARINDA ÖZEL KAMPANYA

Kombi kart değişimini yerinde 1 yıl Kohler Garantili sadece 300 tl ye yapıyoruz. Kampanyamız stoklarımızla sınırlıdır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Çankaya kombi servis ve tamir

Yenimahalle kombi servis ve tamir

Etimesgut kombi servis ve tamir

Sincan kombi servis ve tamir

Pursaklar kombi servis ve tamir

Çayyolu kombi servis ve tamir

Eryaman kombi servis ve tamir

Bahçelievler kombi servis ve tamir

Emek kombi servis ve tamir

Mamak kombi servis ve tamir

Altındağ kombi servis ve tamir

Gölbaşı kombi servis ve tamir

Keçiören kombi servis ve tamir

Arçelik, Baymak, Samsung, Hotpoint Ariston, Altus, Lg, Demirdöküm, Beko, Indesit, Vestel, Toshiba, Daikin, Alarko, Bosch, FujiPlus, Vaillant, Airfel, Mitsubishi, E.C.A. , Electrolux, Sharp, Sigma, Uğur, Viessmann, Regal, Daylux, Grundig, Hitachi, Seg, Siemens, Termodinamik, Maktek, Termoteknik, Sanica, Ferolli

Desteği Başlat
WhatsApp İletişim
Merhabalar size yardımcı olmak için buradayım.