Ankara Beyaz Eşya Teknik Servisi

ANKARA, TÜRKİYE

Çankaya - Yenimahalle - Etimesgut

E-Mail İletişim

info@kohlerteknikservis.com

×
beyaz eşya teknik servisi

Beyaz eşyalar, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi ürün gruplarından oluşmaktadır. Beyaz eşya tercihinde bulunmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı faktörler bulunmaktadır. Bu yazımızda genel olarak beyaz eşya seçiminde dikkat etmeniz gereken faktörlerden, kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden ve beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinin hangi aşamalardan oluştuğundan bahsedeceğiz.

1) Beyaz Eşya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Gelişen teknoloji, beraberinde insan hayatını kolaylaştırıcı etki göstermiştir. Bu kolaylık, beraberinde pek çok ürünü de getirerek bu anlamda çok katkı sağlamıştır. Uzun zaman önce evlerde bulunan ve gün geçtikçe özellik gelişimiyle birlikte ev işlerinin kolaylaşmasına neden olan beyaz eşya ürünleri, evlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır ve bu yönde bir kullanım sağlamaktadır. Birçok markanın çok sayıda çeşitli olarak modelleri mevcuttur ve bu modeller arasında tercih yaparken kalite, verimlilik, uygun fiyat faktörleri gibi unsurlara dikkat edilmektedir. Her kesimden insanın ihtiyaçlarına göre üretilen bu eşyalar, seçiminde oldukça dikkat edilerek uygun bir seçim yapılmasını gerekli kılar. Bu nedenle vereceğimiz bilgiler doğrultusunda beyaz eşya seçimine dikkat etmeniz gerekmektedir. Uygun bir tercihte bulunarak beyaz eşya teknik servisi hizmetlerine daha kaliteli bir şekilde ulaşabilir, böylelikle pek çok avantajı birlikte sağlayabilirsiniz.

beyaz eşya teknik servisi
beyaz eşya teknik servisi

Kapasite

Hangi beyaz eşya modelini alıyor olursanız olun, dikkat edilecek unsurların başında kapasite gelmektedir. Beyaz eşya seçiminde ilgili beyaz eşyadan ne derecede bir performans beklendiği çok iyi tespit edilmesi gerekir. Dolayısıyla bu noktada kapasitenin önemi ortaya çıkmaktadır. İhtiyaçlarınızı belirleyerek tam uygun bir ürün tercihi yapabilirsiniz. Bu nedenle olması gerekenden fazla ya da az kapasiteye sahip bir ürün almayarak nokta atışı gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçimi doğru bir şekilde yapabilmek için makine kapasiteleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekebilir. Bu noktada araştırma yapmak, yapacağınız en doğru hareket olacaktır. Yapacağınız araştırmalar sonrasında kendinize en uygun kapasitedeki ürünü bulabilir, böylece daha uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Beyaz eşyalar, kullanım amacına göre doğru kapasitede tercih edilmesi gereken ürünlerdir. Bu nedenle siz de araştırma yaparak bilgi sahibi olabilir, doğru bir tercihte bulunarak birçok avantajı birlikte elde edebilirsiniz. Kapasite konusunda yanlış bir tercih yapmanız durumunda verimsiz bir kullanım doğabilir, böylelikle beyaz eşya teknik servisi hizmetlerine daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz.

Ebat

Kapasite kadar önemli olan bir diğer unsur da alacağınız ürünün boyutudur. Doğru kapasitede bir tercihte bulunsanız bile bazen ebat tercihini yanlış yaparak olumsuz bir durum elde edebilirsiniz. Bu türden sorunlar yaşamamak için daha en başında uygun bir ebat tercihi yaparak daha verimli bir kullanım imkânı sağlayabilirsiniz. Evinizdeki ilgili beyaz eşyaya ayırdığınız yere tam uyumlu şekilde ebatlara sahip bir ürün tercihinde bulunmalısınız. Almış olduğunuz beyaz eşya ayırdığınız bölge ile uyumlu olmazsa çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu da almış olduğunuz beyaz eşya ürününden verim alamamanıza neden olur. Bu nedenle bu aşamada uygun ebatlarda bir ürün tercihinde bulunmanız gerekir. Örneğin almış olduğunuz buzdolabının kapısının rahat açılıp kapanabilir bir konumda olması, size ekstra rahatlık sağlayacaktır.

Enerji Tüketimi: Enerji tüketiminin, tasarruf yaratıcı özelliklerde olması gerekir. Bu nedenle seçmiş olduğunuz beyaz eşyanın enerji tasarrufu yarattığına emin olun. Beyaz eşyalar genellikle belirli enerji sınıflarında üretilmektedir. Genel olarak harfler ile sınıflandırılan bu enerji türleri, beyaz eşyaların zaman bazında birim zamanda ne kadar enerji tüketeceğini belirlemektedir. Özellikle buzdolabı gibi devamlı çalışması gereken bir beyaz eşya arıyorsanız enerji tasarrufu daha da önem kazanmaktadır. Böylelikle ödeyeceğiniz elektrik faturası daha az olacak ve ek tasarruflar sağlayabileceksiniz. Almış olduğunuz beyaz eşyanın çalışma süresine göre enerji tasarrufu özelliği de önem kazanacaktır. Bu bakımdan düşünüldüğünde buzdolapları daha ön plana çıkmaktadır. Çünkü buzdolapları, gün boyu çalışırlar ve bu nedenle enerji tasarrufunun sağlanması ile birlikte daha az elektrik faturası ödemenize sebep olabilir. Bu özelliklere de dikkat etmeniz önemlidir. Uygun enerji seviyesine sahip olan beyaz eşya modellerini tercih etmek, önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayacaktır.

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik, seçmiş olduğunuz markanın teknik servisi hizmetlerinde ne kadar etkin ve etkili olduğuna bakmak olacaktır. Marka tercihinde bu özellik, bakmanız gereken ilk özelliklerden birisidir. Örneğin almış olduğunuz beyaz eşya kaç yıl garanti süresine sahip ve teknik servisi hizmetleri yeterli mi gibi sorulara olumlu yanıtlar almalısınız. Kimi markalar teknik servisi konusunda yetersizken, kimi markalar ise yeterli seviyededir. Bu noktada kullanıcı yorumlarını okuyarak ilgili beyaz eşya hakkında bilgi alabilir, teknik servis süreçleri hakkında bilgi alabilir, en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Fonksiyonel Olması: Beyaz eşyanızın fonksiyonel olma özelliğine de dikkat etmelisiniz. İhtiyaçlarınızı belirleyerek bu noktada en uygun tercihi yapabilirsiniz. Bu da sizi beyaz eşya modelleri arasındaki seçiminde avantajlı kılacaktır. Cihazın fonksiyonel olması ile birlikte pek çok işlemi aynı anda yapabilirsiniz. Böylelikle çok daha kolay kullanım imkânına sahip olarak bu yönde kullanımlar sağlayabilirsiniz.

Garanti Süresi

Beyaz eşyaların garanti süresi, bakmanız gereken ilk özelliklerden birisidir. Bazı beyaz eşyalar uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışabilirken, bazıları ise arıza vererek beyaz eşya teknik servisi ihtiyacını doğurabilmektedir. Sorunsuz bir beyaz eşya için ya da çıkabilecek sorunlara karşı kendinizi güvene almak için garanti süresine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Böylelikle teknik servisi ihtiyacınız daha az olacak ve sorunsuz bir kullanım sağlayabileceksiniz.

Ses Seviyesi: Almış olduğunuz beyaz eşyanın ses seviyesi, makul düzeylerde olmalıdır. Örneğin çamaşır makinesi alıyorsanız, ses seviyesine dikkat ederek işe başlayabilirsiniz. Çünkü ses seviyesinin yüksek olması halinde bu durum size pek çok rahatsızlık verecektir. Bununla beraber ses seviyesinin uygun düzeylerde olduğu ürünler ise sizi daha az rahatsız ederek konfor sağlayacaktır. Böylelikle alacağınız üründen maksimum verim elde edebilirsiniz.

Diğer Unsurlar

Beyaz eşyalar, günümüzde pek çok ihtiyacı karşılar nitelikte üretilmektedir. Bu da, içermiş oldukları çalışma programları sayesinde gerçekleşir. Zaman zaman beyaz eşyalar arıza verebilse de teknik servisi hizmetleri ile bu arızaları giderebilirsiniz. Çalışma programlarına göz atmanız, yerinde bir karar olacaktır. Çünkü bu özellik, fonksiyonellik sağlayarak daha rahat bir kullanım meydana getirir. Alınacak beyaz eşyanın ihtiyaçlarınızla doğru orantılı olacak şekilde program içermesine dikkat ediniz. Bunun haricinde seçmiş olduğunuz markanın güçlü bir beyaz eşya teknik servisi ağına sahip olması gerektiğinden bahsetmiştik. Servis konusuna bir kez daha değinmek istiyoruz. Çünkü beyaz eşyalar zaman zaman arıza verebildiğinden dolayı hemen hemen her beyaz eşya kullanıcılarının yolu bir kez olsun teknik servisi hizmetlerine düşmektedir. Bu nedenle seçmiş olduğunuz markanın güçlü bir servis ağına sahip olması gerekmektedir.

2) Beyaz Eşya Teknik Servisi Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır?

Beyaz eşyaların öneminden ve seçilirken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsettik. Bu noktada beyaz eşya seçimini her ne kadar doğru bir şekilde yapsanız da, beyaz eşyalar yoğun olarak çalıştıkları için bu yoğun çalışma temposuna ayak uyduramayıp zaman zaman arızalar meydana gelebilmektedir. Tam da bu noktada teknik servisi hizmet ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. teknik servisi hizmetlerinde kalite, verimlilik, etkinlik, zamandan tasarruf ve fiyat uygunluğu faktörleri çok önemlidir. Örneğin zamanında teslimat ile zamandan tasarruf özelliğine sahip olabilirsiniz. Kohler Grup olarak zamanında teslimat konusunu ilke olarak benimsemiş durumdayız. İlgili beyaz eşya teknik servisi hizmetlerine geçmeden önce bu hizmetlerde olması gereken özelliklere detaylıca bakalım.

Kalite: Kalite, teknik servisi hizmetlerinde olmazsa olmaz özelliklerden birisidir. Örneğin ilgili beyaz eşyanın performansını olumsuz yönde etkilemeden bir hizmet görülmesi gerekmektedir. Eğer bir parça değişimi gerekiyorsa yerine konacak parçanın mutlaka kaliteli bir şekilde seçilmesi gerekir. Bu nedenle beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinin baş özelliği kalite olmaktadır.

Verimlilik

Verimlilik, teknik servisi hizmetlerinde aranması gereken bir diğer özelliktir. Özellikle zamanın verimli kullanılması gerekmektedir. Verimlilik sayesinde cihaz performansı olumlu bir şekilde etkilenebilmektedir. Kohler Grup olarak yürütmüş olduğumuz hizmetlerin tamamında kalite ve verimliliğe dikkat etmekteyiz. Bu nedenle verimlilik anlamında bize güvenebilirsiniz.Beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinde verimliliğe hâkim olmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Etkinlik: Etkinlik, ayrılan sürede maksimum performanslı olarak iş yapma anlamına gelmektedir diyebiliriz. Hizmetlerde etkili olma anlamına da gelen bu özellik sayesinde teknik servisi konusunda daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinde tamamen etkili bir şekilde çalışarak bu özelliği aktif olarak kullanmaktadır. Bu anlamda da bize güvenebilir, bu yönde kullanım sağlayabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Zamanında teslimat, beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinde olması gereken, aranması gereken bir diğer özelliktir. Kohler Grup olarak size vereceğimiz süre içerisinde teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle zamandan tasarruf sağlayabilir, işlerinizi hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bununla beraber zamanında teslimat özelliği ile birlikte konfora daha çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu da size pek çok avantaj ve fayda sağlayarak, konfora erken bir zamanda kavuşmanıza neden olur.

Fiyat Uygunluğu: İlgili teknik servisi hizmetlerinde fiyat uygunluğu, aranması gereken bir diğer özellik konumundadır. Düşük bütçelerle yüksek performans sağlamak istiyorsanız Kohler Grup olarak bizi tercih edebilirsiniz. Kohler Grup, uygun fiyat yapısıyla sizlere pek çok fiyat avantajı sunmaktadır. Satın alacağınız beyaz eşya teknik servisi hizmeti ne olursa olsun fiyat olarak uygun fiyat sizleri beklemektedir.

Garanti Süresi: Kohler Grup olarak yürütmüş olduğumuz hizmetlerde 1 yıl garanti sunmaktayız. Yani olası arıza tekrarlamalarına karşı 1 yıl boyunca güvende olabilirsiniz. Bu da teknik servisi hizmetlerinde ayırıcı bir özellik olmaktadır. Bununla beraber bu özellik sayesinde ek masraflardan kaçınabilirsiniz.

Özellik açıklamalarını yaptıktan sonra beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinin neleri kapsamakta olduğuna geçebiliriz. teknik servisi hizmetleri temelde ilgili beyaz eşyaların tamiri, bakımı ve onarımı, montajı işlemlerinden oluşmaktadır. Şimdi bu hizmetlere ayrıca bir göz atalım.

Bakım – Onarım Hizmetleri

Bakım ve onarım hizmetleri, ilgili beyaz eşyanın performansını ve kalitesini arttıran bir işlemdir. Özellikle olası arızalara karşı koruma sağlayan bu işlem, beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Örneğin çamaşır makinenizden yüksek performans elde etmek istiyorsanız senede en az iki kere bakım ve onarımının yapılmış olması gerekmektedir. Bakım ve onarım hizmetlerinde Kohler Grup olarak bizi tercih edebilirsiniz. Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle profesyonel bir hizmet satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız sayesinde alacağınız hizmetten %100 memnun bir şekilde ayrılırsınız. Bu da pek çok avantajı beraberinde getirerek sizlere fayda sağlayacaktır. İlgili beyaz eşyanızın bakımı ve onarımının yapılması ile birlikte performansında da bir artış meydana gelecektir. Özellikle arızalara sebebiyet vermemek için bu işlemi yaptırabilirsiniz. Öte yandan bakım ve onarım hizmetleri ile birlikte kalite ve verimliliği arttırabilirsiniz. Böylelikle almış olduğunuz beyaz eşyadan maksimum performans elde edebilirsiniz.

Tamir Hizmetleri

Tamir hizmetleri, ilgili beyaz eşyanız arıza vermişse ortaya çıkan beyaz eşya teknik servisi hizmetidir. Arızalı bir beyaz eşyanız varsa Kohler Grup olarak beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinden tamir hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Sitemizdeki numaralar üzerinden bizlere ulaşabilir, randevu alarak sonraki aşamalarda hizmet satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Tamirat hizmetleri ilgili arızanın tespiti ve giderilmesi işlemlerinden oluşmaktadır. Profesyonel ekibimiz, bütün bu aşamalarda titizlikle ve özenle davranır. Bu nedenle beyaz eşyanızı bize rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Tamirat hizmetlerinde 1 yıl garanti süresi mevcuttur. Yani olası arıza tekrarlamalarına karşı beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinde tekrar bizi tercih ederek ek tasarruflar sağlayabilirsiniz. Böylelikle güvende kalabilir, pek çok avantajı birlikte elde edebilirsiniz. Bununla birlikte beyaz eşyaların tamiri hizmetlerinde parça değişimi söz konusuysa, cihazınız ile uyumlu bir şekilde orijinal parça konmaktadır. Bu da cihaz performansını olumsuz yönde etkilemeyecektir.

Montaj Hizmetleri: Bir diğer beyaz eşya teknik servisi hizmeti ise beyaz eşyanın montajı işlemidir. Beyaz eşyanın doğru ve verimli bir şekilde çalışması için montaj işlemlerinin de doğru bir şekilde profesyonel kişiler tarafından yapılmış olması gerekir. Böylelikle cihaz performansını arttırabilirsiniz. Montaj hizmetleri için de Kohler Grup olarak bizi tercih edebilirsiniz. Örneğin çamaşır makinesinin doğru bir şekilde montajının yapılması ile birlikte daha verimli bir şekilde kullanım imkânı yakalayabilirsiniz. Beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinden olan montaj hizmetlerinde profesyonel ekibimiz tamamen kalite odaklı olarak çalışmaktadır. Alanında uzman kişiler tarafından yapılacak olan montaj işlemleri ile birlikte cihaz performansı da bu durumdan olumlu yönde etkilenecektir.

3) Beyaz Eşya Teknik Servisi Fiyatları

Beyaz eşyalar, yoğun olarak çalışan ürünler olduğu için zaman zaman arıza verebilmektedir. Bu nedenle ortaya çıkan beyaz eşya teknik servisi hizmet ihtiyacında belirli özelliklerden birisi de ilgili hizmetin fiyatıdır. Bütçe tasarrufu sağlayıcı nitelikte belirlenecek olan fiyat ile beraber pek çok avantaj elde edebilirsiniz. Ancak fiyatları belirleyen pek çok faktör vardır. Şimdi bu faktörlere bakalım.

Beyaz Eşyanın Türü: Beyaz eşyanın türü, beyaz eşya teknik servisi fiyatlarını belirleyen başlıca faktörlerden birisidir. Örneğin bir buzdolabı tamiri ve çamaşır makinesi tamirinin fiyat özellikleri birbirinden farklı olacaktır. Çünkü bu ürünlerin genel yapısı farklıdır. Bu nedenle size verilecek olan fiyat değişiklik gösterecektir ve bunun nedenlerinden birisi beyaz eşyanın türü olmaktadır.

Hizmetin Türü: Hizmetin türü ise beyaz eşya teknik servisi fiyatlarını etkileyen ve belirleyen bir diğer faktördür. Hizmet türü, yapılacak işlemin montaj mı, tamir mi, bakım – onarım hizmeti mi olacağını belirler. Bu nedenle bu hizmetler arasında fiyat farkı da meydana gelmesi doğaldır. Ancak Kohler Grup olarak size verilecek olan fiyat her daim uygun fiyat yapısına sahip olacaktır.

Arızanın Yapısı: Arıza yapısı beyaz eşya teknik servisi fiyatlarını belirleyen bir diğer faktördür. Arıza daha karmaşık yapıda ise beyaz eşya teknik servisi fiyatları daha da artacaktır. Ancak daha sade yapıya sahip olan arızalar fiyat olarak daha uygun bir yapıda olacaktır.

KOHLER TEKNİK SERVİS

iletişim 0312 212 0 110

Add Your Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Desteği Başlat
WhatsApp İletişim
Merhabalar size yardımcı olmak için buradayım.