Ankara Beyaz Eşya Teknik Servisi

ANKARA, TÜRKİYE

Çankaya - Yenimahalle - Etimesgut

E-Mail İletişim

info@kohlerteknikservis.com

×

KOHLER HAKKINDA

KOHLER GRUP

Kohler Grup 1998 yılında Almanya Merkezli kurulmuş olup zamanla bir çok sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Lojistik, Sanayi, Enerji ve Beyaz Eşya sektörlerinde öncü firmalardan olmuştur. Tüm sektörlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine hedef olarak belirleyen Kohler Grup kalite politikasından asla vazgeçmemiştir. Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ayrıcalık yaratan Kohler Grup 2004 yılından itibaren Türkiye'de Lojistik ve Beyaz Eşya alanında çalışmaya başlamıştır. Son dönemde Beyaz Eşya Teknik Servis hizmetlerinde Bakım, Onarım ve Tamir hizmetlerini garantili yapmaya başlayarak sektöre bir yenilik kazandırmıştır. Kalite, Uygun Fiyat ve Garanti uygulamaları ile sektörün en güvenilir firması olmuştur.

7/24 Müşteri Desteği

Müşteri Memnuniyeti

0312 212 0 110

Kohler Teknik Servis

İletişim Bilgileri:

  • Tel: 0545 212 0 110
  • Email: info@kohlerteknikservis.com

KALİTE

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kohler Grup olarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerimizde '' KALİTE '' bizim için olmazsa olmazımızdır. Uluslararası kalite standartlarının üzerinde çalışarak ayrıcalık yaratmaktayız.

GARANTİ

GARANTİ POLİTİKAMIZ

Teknik servislerde alışılagelmiş çalışma biçiminde garanti yoktur. Biz Kohler olarak bunun dışına çıkıp müşterimizin güveneni kazanabilmek adına bakım ve tamir işlerimizi kendi bünyemizde garanti altına almaktayız. Cihazı bizim imal edip etmememizin önemi yoktur. Önemli olan bizim yaptığımız iştir. Eğer biz bir şey yapıyorsak bu iş Kohler güvencesinde garanti altına alınır. Dün de bu günde yarın da yaptığımız işin arkasındayız.

ÜCRETLENDİRME

FİYAT POLİTİKAMIZ

Biz Kohler ailesi olarak kaliteli ve garantili hizmeti en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Memnun müşteriden sürekli kazanılacağına inanıyoruz ve işimizi bir seferlik değil süreklilik arzedecek duruma getirmeyi hedefliyoruz. En uygun fiyatla en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

Desteği Başlat
WhatsApp İletişim
Merhabalar size yardımcı olmak için buradayım.